Primăria Feldioara și Centru de Informare Turistică Feldioara/Program limitat cu publicul în perioada 13-31 Martie 2020

Primăria Feldioara și Centrul de Informare Turistică Feldioara – Program cu publicul aferent perioadei 13 – 31 Martie 2020, în vederea asigurării măsurilor de protecție împotriva COVID-19.

Luni – Vineri, interval orar 09:00 – 12:00, cu mențiunea permiterii accesulul în birourile de lucru a unei singure persoane.

Informațiile de interes public se vor actualiza în timp real atât online, prin intermediul paginilor oficiale ale instituțiilor publice, cât și în teritoriu, în punctele de informare distribuite pe raza localității.

Eventuale probleme, cereri sau solicitări pot fi transmise și online, la adresa de e-mail: contact@primaria-feldioara.ro , urmând ca acestea să fie înregistrate și direcționate către compartimentul de specialitate.

Vă mulțumim pentru înțelegere și vă dorim multă sănătate!