Program Centru de Permanenţă Feldioara-Februarie, 2018

Locul

Dispensar Comuna Feldioara

Program

24/24

Perioada

Februarie, 2018

*** Dragi prieteni, dezvoltarea permanentă a sistemului public local de sănătate reprezintă o preocupare continuă pentru administraţia publică locală. Astfel, în direcţia facilităţilor aduse comunităţii noastre, venind în întâmpinarea nevoilor tuturor celor ce se confruntă cu o problemă de sănătate, cât şi în beneficiul tuturor celor ce se află în tranzit pe raza comunei noastre şi au nevoie de acest prim ajutor, în ultima zi a fiecărei luni vă vom pune la dispoziţie graficul privind serviciul de gardă din cadrul Centrului de Permanenţă ce îşi desfăşoară activitatea la Dispensarul Comunei Feldioara. Preţuim activitatea tuturor cadrelor medicale ce fac posibilă această realizare benefică nouă, tuturor! Multă sănătate!

*** Programul de lucru este de 24/24, după cum urmează:
** Luni – Vineri: 15:00-08:00
** Sâmbătă – Duminică / Sărbători legale: 08:00-08:00

*** Primaria Feldioara/Centru de Informare Turistica Feldioara